Jaunatis Šaulio ženkle 22 11 2014

  / Trečiadienis, 19 lapkričio 2014 / Paskelbta: 2014 metų jaunaties apibūdinimai, Astrologija, Astrologinės aktualijos

Lapkričio 22 dieną, 14:32 val. Lietuvos laiku, įvyks Mėnulio jaunatis Šaulio ženklo pirmame laipsnyje.  Priminsiu, jog kiekviena Mėnulio jaunatis – tai momentas, kai ir Saulė, ir Mėnulis yra vienoje ekliptikos ilgumoje, žvelgiant iš Žemės. Taigi, “vienoje vietoje” susitelkia du pagrindiniai dangaus kūnai, prasideda maždaug vieno mėnesio ilgumo naujas Mėnulio ciklas. Tame pačiame Šaulio ženkle, netoli Saulės bei Mėnulio, bus ir Venera, sustiprindama “šauliškų” energijų akcentą šiame Mėnulio cikle.

Kaip žinote, Šaulio ženklas yra ugnies stichijos, labai dinamiškas, susijęs su plėtra, veržimusi pirmyn, tolyn. Jo įtakoje norisi judėti, keliauti, lengva pradėti sportuoti, ryžtis tolimoms kelionėms, plėtoti ryšius su užsieniu. Norisi išsikelti didelius, naujus uždavinius, siekti autoriteto, kilimo visuomenėje. Tai optimistiškas, vyriškas ženklas.

Visgi, jaunaties metu Saulė bei Mėnulis bus 8 astrologiniame būste, arba dangaus sferoje, susijusioje su rizika, nerimu, stambiais finansais, kreditais, virsmu. Taigi, nors būsto įtaka kiek  paviršinė, ne tokia svarbi, kaip planetų pozicijos zodiako ženkle, vis-gi, pradėdami šį mėnulio jaunaties ciklą, pasistenkite neįsibaiminti be reikalo, negeneruokite nerimo, agresyvumo arba permainų baimių. Juk iš esmės šis Mėnulio ciklas palankus, sėkmingas. Jo metu bus dvigubai daugiau palankių nei nepalankių dienų. Akcentuokite emocijose Šaulišką optimizmą, tikėjimą sėkme – Šaulio ženklui jo netrūksta, tai jo stipriosios pusės.

detlev reimann kalnai

Jei šio Mėnulio ciklo pradžioje sugebėsime suformuluoti aiškius  bei efektyvius tikslus, Mėnulio ciklo metu padarysime žymų postūmį  jų realizavimo link.

Šią  stiprią Marso poziciją  be jo įtaką ryškiausiai jaus Ožiaragiai, Skorpionai – jiems ji ypač stipriai aktyvuos valią, ryžtą, atkaklumą bei drąsą veikti.

Ši Marso, Plutono, Selenos pozicija taip pat palanki Jaučiams, Mergelėms, Žuvims – ji padės šių ženklų atstovams pirmą ciklo pusę, iki gruodžio 6 veikti konkrečiai, praktiškai, sėkmingai. Minėta planetų konfigūracija skatins rimtiems sprendimams, restruktūrizacijai didelėse verslo, gamybos įmonėse, susivienijimuose, jėgos struktūrose.

Marsas keliaus Ožiaragiu iki gruodžio 5 dienos, kuomet pereis į Vandenį. Taigi, šį metą iki gruodžio 5 dienos praverstų išnaudoti siekiant ar bent jau formuluojant svarbiausius profesinius ar kitus materialius, konkrečius tikslus. Šiuo metu galėsite aiškiau juos suprasti, į juos susikoncentruoti. Metas iki gruodžio 9 dienos – tai ir rimtų valstybės veikėjų, politikų ypač aktyvios veiklos metas.

Marsui perėjus į Vandenį, ( o tai įvyks gruodžio 6 dieną), geriau seksis darbai, susiję su informacija, mokslais, IT bei visuomenine, kolektyvine veikla.

Nuo gruodžio  9 dienos, Jupiteriui ėmus judėti reversu, išryškės prisistabdymo, delsimo, abejonių tendencijos. Jupiteris, judėdamas reversu, skatina dairytis atgal, tikrinti tai, kas padaryta, neskubėti.

Autumn1

Dar vertėtų pažymėti Merkurijaus poziciją Skorpiono ženkle šalia Saturno, kur jis bus jaunaties metu. Blogąja prasme ši Merkurijaus bei Saturno pozicija skatins tuos, kam tai artima, proto cinizmą, pagiežingumą, priekabumą arba kategoriškumą, griežtumą, norą kontroliuoti, valdyti, šaipytis.

Vis-gi, ir šioje pozicijoje yra stiprių pusių, reikia tik į jas atsigręžti. O tai – griežtas atsirinkimas, kas yra tiesa, o kas melas, neapsikentimas su paviršutiniškumu, aplaidumu, kvailybe. Geriausia prasme ši Merkurijaus bei Saturno pozicija padės labai drąsiai ieškoti tiesos bei ją ginti, kelti sau ypač aukštus profesinius, moralinius reikalavimus bei atsirinkti tai, kas svarbiausia. Mokys atsisakyti nebūtinų, trumpalaikių, tuščių dalykų. Egoistams gali būti priešingai – jog jie, paskatinti šios planetų konfigūracijos, kitiems kels didelius  bei griežtus reikalavimas, vers atsisakyti ir būtinų dalykų, patys to nedarydami, kritikuos kitus, matys aplinkinių kvailybę, nepastebėdami savos. Tačiau kiekvienam – savo… :)

Prieš prasidedant Mėnulio jaunačiai, pasistenkite nurimti. Jai prasidėjus, nukreipkite mintis į svarbiausius, šviesiausius dalykus. Leiskite jaunaties atsinaujinančiai jėgai įeiti į jūsų gyvenimą. Tačiau pasistenkite, kad ši didelė Šauliška jėga įeitų ne tik stipriai, bet ir  harmoningai ne tik jums, bet ir jūsų šeimai. Šaulio ženklas, kuriuo šiuo metu judės Saulė, susijęs ir su dvasingumu, Dievo artumu, jo paieško, jo išgyvenimu. Taigi, skirkite jaunaties dieną, vakarą ir šioms temoms: dvasinei praktikai, maldai.

Jaunaties vakarą, dieną prieš ir po geriau atsisakykite alkoholio, kitų kvaišalų. Jei vis-gi , vartosite trauka visą ciklą tik padidės..

Leiskite sau svajoti, būkite su tais, kuriuos mylite, darykite tai, kas jums iš tiesų miela arba svarbu.

Šviesios Mėnulio jaunaties mums visiems…!

N.Gabija Wolmer

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų