Gruodžio astrologinės tendencijos

  / Trečiadienis, 30 lapkričio 2016 / Paskelbta: 2016 metų mėnesių apibūdinimai, Astrologija

Sveiki, brangieji, sveikinu mus visus su vakar prasidėjusiu nauju Mėnulio mėnesiu – tebus šis ciklas palaimintas, sėkmingas…
Žemiau įdedu prognozes gruodžio mėnesiui.

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2016“)

Gruodžio mėnuo šiemet atneš ypač rimtų, skatinančių aktyviai veikti energijų srovę. Iki gruodžio 21 dienos Saulės judėjimas Šaulio ženklu kartu su Saturnu suteiks didelių užmojų, stipraus valdingumo, polėkį. Jei turite svarbių tikslų, esate juos aiškiai suvokę, išsigryninę, šis laikas padės veikti drąsiai, kryptingai bei nemažai pasiekti. Gruodis geras rimtiems susitikimams, deryboms, rimtų santykių ar partnerystės pradžiai. Nors į metų pabaigą susikaupia daug darbų, kuriuos būtina užbaigti, visgi šis metas įkvėps pradėti didelius darbus ar bent jau juos planuoti.

Pirmos dvi gruodžio dekados – geriausias laikotarpis. Jo energijos skatins burtis į kolektyvus, plėsti pasaulėžiūrą, imtis ko nors iš tiesų vertingo, prasmingo. Šiuo metu pradėti darbai turės didelę plėtros energiją, o jei jie yra reikalingi visuomenei, gyvuos ilgą laiką.

Nuo gruodžio 19 dienos Merkurijus, atsakingas už bendravimą, susivokimą, dokumentus, informacijos apytaką, ims judėti reversu, tai yra prieš Saulės judėjimo kryptį. Taip jis judės iki kitų metų sausio 8 dienos. Taigi trečią gruodžio dekadą tvarkant dokumentus gali tekti įdėti daug daugiau pastangų, nei tai darytumėte pirmas dvi dekadas. Kiek sudėtingiau bus ir susikalbėti, suprasti vienas kitą – teks taisyti tai, kas padaryta anksčiau.

Šio mėnesio didelės, galingos energijos gali paskatinti ne tik aktyvumą, įkvėpimą, bet ir karingumą, neramumus visuomenėje, bandymą aštriai spręsti problemas. Gruodį svarbu ne tik išnaudoti šio meto galimybes, bet ir suvaldyti dideles energijas, išlaikant išmintį, pozityvumą, nenugrimztant į destrukciją bei pykčius. Visgi tiek visas gruodis, tiek trečia dekada – neblogas metas, ypač turintiems drąsos svajoti bei veikti.

Į viršų