Gruodžio astrologinės tendencijos

  / Šeštadienis, 02 gruodžio 2017 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Gruodis šiemet labai margas – pirmos jo dekados, be abejonės, bus geresnės nei paskutinė.
Geriausia bus pirmoji dekada, palaikoma augančio Mėnulio bei palankių planetų tarpusavio aspektų. Tai dinamiškiausia gruodžio mėnesio dekada, palanki daugeliui darbų. Jei turite numatę svarbių darbų gruodžio mėnesį, geriausia juos pradėti pirmą gruodžio dekadą. Antroji – iki gruodžio 18 dienos – palanki tik užbaigti anksčiau pradėtus darbus.
Vertėtų atkreipti dėmesį, jog nuo gruodžio 3 iki 23 dienos Merkurijus judės reversu, tai yra prieš Saulės judėjimo krytį. Tai pristabdys bei apsunkins informacijos apytaką, susišnekėjimą, dokumentų pasirašymą. Todėl, jei reikia dėl ko nors susitarti, pasirašyti kokią nors sutartį, numatykite tam daugiau laiko – tokiu atveju turėsite laiko rezervą, jei iškiltų kliūčių. Juk Merkurijui judant reversu sutartys dažnai perrašomos, o dokumentai taisomi. Tokiu metu geriau nieko rimto nežadėti, nes gali būti sunku ištesėti duotą pažadą.
Gruodžio trečia dekada, ko gero, bus sudėtingiausia ne tik gruodžio mėnesį, bet ir viena sunkiausių šiais metais. Nuo gruodžio 20 dienos Saturnas pereis į Ožiaragio ženklą. Deja, Ožiaragyje šiuo metu jau yra Plutonas bei Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Prisijungus prie šių dviejų planetų dar ir Saturnui, sankaupa Ožiaragyje, žemės stichijoje, taps gan niūri. Kai žemės stichija apsunksta, kaip šį sykį, tai dažniausiai negatyviai paliečia ekonomiką, finansus.
Gruodžio paskutinę savaitę pravers atsargumas elgesyje, saikingumas, ypatingas apdairumas finansiniuose reikaluose. Nerizikuokite išlaidaudami, šiuo metu nevertėtų daryti skubotų ar galutinių išvadų  nei apie santykius, nei apie situaciją profesiniuose reikaluose. Naujus metus geriausia švęsti šeimoje ar gerų draugų draugijoje, vertėtų vengti buvimo didelėse žmonių sankaupose.

 

 

Į viršų