Selena ir Lilit viename ženkle

  / Penktadienis, 14 birželio 2013 / Paskelbta: Dangaus kūnų įtaka gimimo datai

Ką reiškia, jei ir Juodasis, ir Baltasis Mėnulis yra tame pačiame zodiako ženkle? Ar visada mūsų bendravimas su žmonėmis, kurių Saulė yra ten, kur yra mūsų Juodasis Mėnulis, yra aptemdytas, nesėkmingas?

Selena, Baltasis Mėnulis, ir Lilit, Juodasis Mėnulis, atsiduria tame pačiame zodiako ženkle maždaug kas 36 metai, bet kartais išsitęsia iki kelerių metų. Lilit susijusi su didžiausiais paklydimais, tamsiąja karma, Selena – su šviesiausia karma, gebėjimu aukotis, su didžiausiu karminiu rezervu. Kai Lilit ir Selena yra tame pačiame ženkle, žmogus toks ir yra: karmoje yra susimaišę tai, kas geriausia, ir tai, kas blogiausia. Tame pačiame zodiako ženkle yra atviri ir vartai į dangų, ir į pragarą, todėl šis zodiako ženklas yra labai svarbus. Jei palyginsime su popieriaus lapu, tai bus lapas, kuriame daug prirašyta: trinta ir vėl rašyta. Siela šioje srityje dėjo daugybę pastangų, daugybę kartų bandė: klydo, nupuolė, pakilo ir vėl bandė .Dėl šios srities siela pasiryžusi labai daug aukoti, per tai ji prisiliečia prie esminių dalykų.

Kaip bendraus žmogus su Selena ir Lilit, pavyzdžiui, Liūte, su žmogumi, kurio Saulė yra Liūte? Čia svarbi pirmojo žmogaus atsakomybė, kad jis nežadintų antrajam žmogui blogųjų savybių. Liūtas moka džiaugtis gyvenimu, turi sveiko orumo, myli vaikus, turi supratimą, kas yra harmoninga, rami meilė, jis gali padėti atrasti tiesą, kas yra meilė. Tas, kuris turi Seleną ir Lilit, linkęs į kraštutinumus šioje srityje: puldinėja nuo dangaus link pragaro, jam sunku surasti aukso vidurį. Jis gali kūrybingas, džiaugsmingas, dosnus, tačiau tapti išlaidūnas, jo orumas pakyla iki puikybės, noras kurti pakyla iki bohemos,gali apimti fanatiška meilė.

Arba žmogus su Saule žmogui su Lilit ir Selena tame pačiame ženkle parodys, kur aukso vidurys, arba antrasis jį nutemps nuo to vidurio – tik klausimas ar link dangaus, ar link pragaro vartų. Kai žmogus sutinka kitą, kuris turi Lilit ir Seleną ten, kur jo Saulė, jis gali tyrinėti, kuo gi aš galiu tapti? Tokie žmonės turi gilią sąveiką sielos evoliucijoje, jų sielos viena iš kitos be galo aktyviai mokysis.

One Response to “Selena ir Lilit viename ženkle”

  1. Kaip isryskeja bendravimas , kaip Selena ir Lilit yra Dvyniuose.?

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų