Birželio 13 – Mėnulio jaunatis!

  / Antradienis, 12 birželio 2018 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

 

Rytoj, birželio 13 dieną, 22:43 val., įvyks Mėnulio jaunatis. Jaunaties metu Saulė ir Mėnulis bus 23 Dvynių zodiako ženklo laipsnyje, šeštoje ekliptikos zonoje, susijusioje su darbingumu, tarnyste, sveikata, pareigingumu, darbo santykiais. Tai rodo, jog šis ciklas žada būti iš tiesų darbingas, ypač sėkmingas veiklos sritims, susijusioms su prekyba, logistika, kelionėmis, informatika, mokslais, švietimu, medicina, farmacija, tarpininkavimu, įvairių dokumentų ruošimu. Šios sritys sulauks stipraus, palankios energijos srauto, bus ypač aktualios. Merkurijus bus visai šalia vakarinio horizonto, ypač palankiai veikdamas bendravimo, naujų pažinčių, žinių įsisavinimo galimybes. Tiesą sakant, Vėžio ženkle, kuriame bus Merkurijus, šiuo metu keliaus taip pat Venera bei Selena, (arba Baltas Mėnulis). Selena, būdama Vėžio ženkle, nušvies ypač palankia, saugančia šviesa tikros, nesavanaudiškos meilės paieškas, partnerystę bei palaikys tiesiog bendravimo, bendradarbiavimo sritis. Taigi, šiame naujame Mėnulio cikle tikrai neverta užsidaryti – būtent buvimas tarp žmonių, nuoširdus bendravimas padės pritraukti į gyvenimą naujas galimybes, šviesią dvasinę energiją, palaikymą. Šios planetų konfigūracijos ypač geros mažų vaikų ugdymui, jų talentų atskleidimui. Ypač palankus ciklas gimdyvėms, maitinančioms savo pienu motinoms.

Nors ciklas žada būti išties darbingas, vis-dėl to, perspektyviausios energijos šį ciklą bus susiję su kūryba, poilsiu, gebėjimu kūrybingai atsipalaiduoti, dalintis džiaugsmu bei grožiu, meile su aplinkiniais. Tai galima spręsti iš Karminio Mėnulio mazgu Rachu, kuris jaunaties metu bus Liūto ženkle, netoli Veneros, septintoje ekliptikos zonoje, susijusioje su partneryste, bendradarbiavimu, išorės įvaizdžiu. Kūrybingo, originalaus įvaizdžio formavimui ar atnaujinimui šis ciklas taip pat bus labai palankus – verta tai išnaudoti! 

Dangaus sferos viršuje, Skorpiono ženklo viduryje, švies vienišas, reversu judantis Jupiteris. Jį sies su kitomis planetomis tik trigonas su subtiliuoju, kūrybinguoju Neptūnu, bei magiškas aspektas su Venera, taip pat sunkiai „pagaunamas“ kūrybinės laisvės aspektas su Plutonu. Iš to galima spręsti, jog šiame cikle būtų gan sunku tiesiogiai siekti tikslo, į jį veržtis. Tai labiau pakartotinio tikslų apgalvojimo, korekcijos, prisistabdymo metas. Tik tuomet, jei jūsų tikslai taip pat ir kūrybiniai, susiję su grožiu, gerumo, gerovės kitiems puoselėjimu, šis periodas jus įkvėps surasti naujus resursus, pamatyti naujus kelius tikslams įgyvendinti. Šis  Mėnulio ciklas iš viso vienas kūrybingiausių, sėkmingiausių metuose. Tiems, kurie galėsite sau leisti daugiau ilsėtis, skirti laiko meilei, kūrybai, jis išskleis įsimintinus palaimos, džiugesio,  meilės, grožio, dvasinės šviesos išgyvenimo momentus.

Vis-gi, jaunatyje bus ir kitokios tendencijos, „kietesnės“, niūresnės energijos. Tai bus ties rytų horizontu kylantis Saturnas Ožiaragyje, viename ženkle su Lilit bei Plutonu. Šis planetų telkinys kels kitokias nuotaikas, energijas – veikiau susirūpinimą, baimes, norą užsidaryti nuo žmonių, baimingai žvelgti į rytojų, nematant jame prasmės ar šviesos, skatins savanaudiškumą ir apribojimus. Vis-gi, nors mes negalime pakeisti planetų padėčių jaunaties metu, tačiau galime pasirinkti, kokias energijas, nuotaikas akcentuojame, kur link kreipiame dėmesį. Gerai, jei padėsime sau jaunaties vakarą ir po jo išaušusią dieną akcentuoti pozityvumą, tikėjimą žmonėmis, gebėjimą juos mylėti ir priimti tokius, kokie jie yra. Gerai, jei sugebėsime sau ir kitiems akcentuoti pasaulio grožį, kurio dabar daug aplink bei žmogiškų santykių šilumą, šviesą. Atsigręžkime į rūpestingumą, pagalbą kitiems, norą suprasti, pažinti. Stiprus akcentas Dvynių ženkle vis-gi šiais jaunačiai bei ciklui suteiks stiprų palankų akcentą pažinimo srityje. 

Beje, šis Mėnulio ciklas labai palankus mokytis naujų dalykų: kalbų, vairavimo, informatikos, tiesiog visokių mokslų. Ypač produktyvu bus, jei suderinsite mokymosi procesą su gražia, jaukia aplinka, poilsiu gamtoje.

Šviesios, gražios mums  visiems jaunaties bei viso Mėnulio ciklo! Juolab, jog jis žada būti iš tiesų sėkmingas!

Su meile – N.Gabija Wolmer

Į viršų