Astromineralogija

  / Ketvirtadienis, 20 birželio 2013 / Paskelbta: Astromineralogija

Jeigu norite gilintis į astrologiją ir su ja susijusius dalykus, labai svarbu visų pirma tapti draugiškiems ir paprastiems. Draugiškumas yra Vandenio dvasia. Būk labiau paprastas nei ypatingas, būk labiau jaučiantis vienybę nei hierarchiją. Būk labiau laisvas nei sukaustytas. Būk labiau betarpiškas nei užsidaręs ar ypatingas. Tai yra labai svarbūs dalykai.

Tai, ką aš jums noriu perduoti, tai daugiausia yra mano patirtis, kuriai jau kiek daugiau negu penkiolika metų. Tai, kas yra susiję su astromineralogija, atėjo man per praktiką, žingsnis po žingsnio.

Pirminis žingsnis, postūmis domėtis tuo buvo Pavelo Globos idėja, kurią jis dėstė jau kokiais 1993 metais. Tai yra teiginys, kad mineralai susiję su planetomis. Jeigu planeta pažeista, tai jos mineralus reikia nešioti vienoje pusėje, o jeigu harmoninga, tai kitoje pusėje. Vyro organizme pozityvioji pusė yra dešinė ir visų harmoningų planetų mineralai harmoningai išskleis energijas vyrui būtent per dešiniąją jo kūno pusę ir aurą. O neharmoningųjų planetų mineralai išsiskleis harmoningai per kairiąją kūno pusę. Moteriai priešingai.

Su šia bazine teorija aš visiškai sutinku. Bet, dirbant toliau, pasirodė, kad yra labai daug niuansų, kad nepakanka vien tos bazinės teorijos. Aš pradėjau ją tikrinti: ar tai iš tikrųjų pasitvirtina dirbant su žmonėmis ir stebint jų aurą.

ASTROLOGIJA IR MINERALAI – fantastiškas, nuostabus junginys. Aš labai džiaugiuosi, kad subrendau perduoti šį mokymą, pajutau, kad tą jau galima duoti.

Šį mokymą galima perduoti žmonėms, kurie turi išlavintą jautrumą energijoms ir bent jau pradines astrologijos žinias. Jeigu jūs neturite išlavinto jautrumo – tikro, ne teorinio – tą teoriją būtų bergždžias dalykas pasakoti. Todėl, kad vien su teorija be patirties – tikros patirties, kuri yra adekvati, kuri nėra išsigalvojimas, nėra iliuzija – galima labai nuklysti į šoną.

Aš turiu nuostabią viltį, kad pradėsite naudoti šias žinias padėti sau.

Per mineralus galėsite tiesiog geriau suprasti ir jausti pasaulį, giliau susijungti, susivienyti su Saulės sistema, o per ją – ir su aplinkiniu pasauliu. Tai padės jausti, susiderinti, harmonizuoti, pažinti save, savo šio gyvenimo uždavinius, programą.

Mano situacija dabar yra tokia, kad labai daug žmonių į mane kreipiasi ir norėtų, kad suteikčiau konsultaciją, bet aš negaliu to padaryti visiems norintiems – tiesiog nespėju. Kiek daug yra žmonių, kurie norėtų padėti kitiems, bet jie nežino kaip, neturi metodo arba pasitikėjimo savimi, arba žmonės jais nepasitiki.

Aš taip norėčiau tai, ko išmokau, ką suvokiau, įvaldžiau, perduoti kitiems, kad tai teiktų naudą kuo didesniam kiekiui žmonių. O aš matau, kiek daug žmonių galėtų gauti naudą naudodami mineralus ir sujungdami tai su astrologija, tai yra naudodami mineralus planetų potencialui jūsų struktūroje harmonizuoti ir per tai harmonizuoti gyvenimą. Todėl ir pradėjau vesti astromineralogijos kursus.

Neįmanoma perduoti šio mokymo vien žodžiais, nes tai visų pirma yra darbas su planetų energijomis, tačiau kai kurie bendrieji principai bus pateikti mano svetainėje.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų