Mėnulio jaunatis Liūto ženkle

  / Šeštadienis, 26 liepos 2014 / Paskelbta: 2014 metų jaunaties apibūdinimai, Astrologinės aktualijos

Mėnulio jaunatis Liūto zodiako ženkle įvyks 2014 07 27 d. 01:42 val. Šį kartą Jaunatis, tai yra Saulės bei Mėnulio konjunkcija vyks ketvirtame Liūto ženklo laipsnyje. Šalia bus Jupiteris bei Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Kaip jau minėjau anksčiau, tai nėra gera konfigūracija. (Pasiskaityti apie tai galite mano ankstesnėse publikacijose).

Bus labai sustiprintas Liūto ženklas, tačiau dėl Lilit jis išryškės labiau negatyviąja prasme. Trumpai galiu pasakyti, jog ši konfigūracija skatina egoizmo pasireiškimus, susijusius su Liūto ženklu : puikybę, valdžios, šlovės, pripažinimo, išskirtinumo troškimą. Visgi, šios tendencijos mažai jus tepalies, jei esate išsiugdę joms atsparumą. Gal būt, jums nėra ko nerimauti. Vis-gi, gali būti sunku matyti tai aplinkoje arba veikti, minėtoms tendencijos reiškiantis. Ypač sustiprėjusi, išryškinta Lilit šio ciklo metu kels pavojus, susijusius su aistromis. Kiti pavojai susiję su ugnimi, elektra. Gali ypač išryškėti manipuliacijos, intrigos siekiant valdžios, turto, šlovės, garbės.

Kad jaunatis būtų sėkminga, ypač svarbu visą rytojaus dieną akcentuoti pozityvumą, džiugumą, skaidrumą. Pasistenkite nepradėti ginčų, nereikalingų pretenzijų. Ieškokite ir rasite dienoje tai, kas jus džiugina, ką turite gero. Neskubėkite, leiskite sau pasidžiaugti gyvenimu – juokitės, kurkite, apgobkite save ir artimuosius meile, gerumu, grožiu. Sumažinkite niūrumą, susirūpinimą, leiskite sau svajoti.

Naktį gali lydėti sunkūs sapnai. Jei taip nutiktų, pasistenkite su jais nesitapatinti. Jaunaties dieną palanku valgyti lengvesnį, sveiką maistą, judėti, būti gryname ore – tendencijos užsifiksuos visam mėnesiui. Verta atsisakyti liūdnų, niūrių, baimingų minčių, gręžti dėmesį į tai, kas pozityvu. Tegu šis perspėjimas neįneš niūrumo, baimių į jūsų jaunaties dieną – jis tam ir skirtas, kad padėtų susitvarkyti su jomis, jei baimės ar pretenzijos, nerimas kiltų. Jos gali būti susiję ne su realiomis priežastimis, bet su planetų konsteliacijomis. Juo labiau atsiremkite į ramią drąsą, akcentuokite gerumą, džiugumą, skaidrų jumorą, kūrybą, meilę.

Jaunaties metu Venera ir Merkurijus bus Vėžio ženkle, o šios planetų pozicijos išryškins švelnumo, jaukumo, intymumo, ramybės poreikį. Nuveikite kažką gero namams, šeimai, parodykite dėmesį artimiesiems. Gero vakaro ir puikios jaunaties dienos…

N.Gabija Wolmer

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų