Kokie gi bus Raudonosios beždžionės metai?

  / Ketvirtadienis, 31 gruodžio 2015 / Paskelbta: Astrologinės aktualijos

Atrodo, jog jie bus ypač aktyvūs, permainingi, nešantys ir daug galimybių, ir netikėtas, greit besikeičiančias situacijas, keliančias įtampą, verčiančias keisti planus. Juk tai, jog nuo vasario 8 d. prasidės Ugninės beždžionės metai, taip pat nemažai pasako: turbūt galime lengvai įsivaizduoti beždžionę, šį neramų gyvūną, mėgstantį šokinėti, vagiliauti ir rėkauti. Tačiau ši beždžionė dar ir raudona, ugninė. Ko gi galima iš jos tikėtis?

Na, o jeigu be juokų, akivaizdu, jog metai nebus ramūs – turėsime sugebėti greitai reaguoti į pokyčius. Gerosios jų savybės – tai, kad bus didesnis nei kitu metu poreikis bendrauti, bendradarbiauti ir didelės galimybės, ateinančios per gebėjimą efektyviai dirbti su informacija. Tačiau taip pat per juos bus ir didelis poreikis plepėti, apkalbinėti.

Tai sumaniųjų, „gudručių”, mokančių rasti išradingas išeitis, naujus kelius, metas. Protingiems žmonėms, gebantiems savarankiai dirbti su informacija, šie metai atveria dideles galimybes. Tai plačių inovacijų, reformų, išradimų metai, ypač palankūs pritaikyti mokslo žinias kasdieniam gyvenimui. Jie sėkmingi mokantiems bendrauti, turintiems plačius ryšius bei gebantiems juos išnaudoti, smalsiems žmonėms, „gaudantiems naujienas ore”.

Šie metai neš įkvėpimą bei sėkmę dizaineriams, amatininkams, projektuotojams, inžinieriams, architektams, informacinių technologijų, visokių ryšių, socialinių tinklų, logistikos, taikomųjų mokslų specialistams. Juk didžiąją metų dalį Jupiteris, didžiausia Saulės sistemos planeta, dar vadinama „Didžiąja sėkme”, svečiuosis Mergelės ženkle, kur karaliauja pažinimo globėjas Merkurijus.

Tai neš sėkmę visoms sritims, susijusioms su Merkurijumi, tai yra tiems, kurie moka sumaniai tvarkyti dokumentus, yra iškalbingi, gauna naudą iš įvairiausio pobūdžio tarpininkavimo, konsultavimo, moka gerai rašyti, – lingvistams, intelektualams. Visgi metai atneš ir visokio pobūdžio sukčiavimą, avantiūras, drąsesnes nei kitu metu spekuliacijas, azartinius žaidimus, skandalus, ypač drąsias spekuliacijas valiuta bei vertybiniais popieriais. Aistringai pasukus šiuo keliu, galima ypač daug prarasti. Atrodo, jog šiais metais svarbu bus nepersistengti, nepasiduoti provokacijoms, skubinimui, lengvatikystei, nevaldomam azartui. Juk Beždžionės metais apgaudinėjama su malonumu ir net pasididžiavimu!

Glowing lights in the dark.

Panašu, kad 2016–ieji bus tarsi kalnų kelias su staigiais posūkiais, viršukalnėmis ir nusileidimais į ramesnius slėnius. Verslo pasaulyje didžiąją metų dalį vyraus didelis aktyvumas, ypač įdomios ir plačios iniciatyvos, inovacijos, tačiau susiduriančios su kliūtimis, ypač stipria konkurencija. Taigi svarbu bus turėti pakankamai ryšių, juos vertinti, išnaudoti bei plėtoti.

Dar vienas aspektas, į kurį verta atkreipti dėmesį, – tai sveikata. Šiais metais sveikatai, jos stiprinimui reikėtų skirti išskirtinį dėmesį.

Taigi galiu patarti 2016 nesėdėti užsidarius – domėtis naujienomis, tobulintis, laiku reaguoti į pokyčius bei skirti didelį dėmesį įdomiam, vertingam bendravimui visais jums prieinamais būdais. Tada turėsite galimybę būti tarp sėkmingųjų…

Kalendoriuje rasite patarimus, kaip sėkmingiau, saugiau elgtis sudėtingais metų etapais bei kaip geriau išnaudoti sėkminguosius metų periodus.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų