2014 sausio pirmoji – kartu su jaunu Mėnuliu!

  / Antradienis, 31 gruodžio 2013 / Paskelbta: 2014 metų jaunaties apibūdinimai, Astrologinės aktualijos
Noriu priminti, jog šį kartą sausio 1 dieną prasidės ne tik Nauji kalendoriniai 2014 metai, bet ir Mėnulio jaunatis. Tiesa, ji prasidės ne nuo paros pradžios , bet 13:14 val. Lietuvos laiku.
Tai suteiks stipresnes ciklo pradžios energijas metų pradžiai, tačiau būtent nuo pietų, kuomet įvyks jaunatis. Taigi, kartu su kelendoriniais metais įvyks nauja pradžia ir gamtoje – Mėnulis susitiks su Saule ekliptikoje, vienoje ilgumoje bei pradės naują Mėnulio ciklą.
Tokiu būdu sausio 1 -oji taps būsimo ciklo, būsimų tendencijų, situacijų sėjos diena. Jaunatis truks nuo sausio 1 d. 13:14 val. Iki sausio 2 d. 08:50 val.
Jei norite sveikai gyventi, šiuo metu stenkitės įtvirtinti sveiko gyvenimo įpročius – sveikai, saikingai maitinkitės, sportuokite, aplankykite pirtį. Atsisakykite alkoholio, rūkalų, sunkaus maisto, pykčio, pavydo, agresijos, pretenzijų, savigraužos, baimių.
Winter-Forest-Light-Sunshine-768x1366
Mąstykime pozityviai, kreipkime jausmus grožio, harmonijos, meilės link. Dėkokime, Svajokime,  planuokime, neskubėkime išplepėti. Sakykime gerus žodžius,  spindėkime, džiaukimės – juk visi turime labai daug – ištisą neaprėpiamą margą pasaulį, kuriame gyvename amžinai. ( bent jau Dievas mumyse tai daro – būkime šią dieną kartu su juo. Jauskime kartu su juo, su Deive. Kvėpuokime kartu su juo jo Amžiname dieviškame pasaulyje, mąstykime kartu su juo, veikime, džiaukimės kartu su juo – tai diena, kai mes labiau, nei kitu metu, savo likimo kūrėjai. Nesutrikime, jei ne viskas iš karto ar tobulai pavyksta. Juk vieną dieną tikrai galime pasistengti, būti įkvėpti, tikintys ir kantrūs… Vėliau pakiliai pradėtas ciklas jau padės mums su mažesnėmis pastangomis pasiekti geistinų vertybių, kurias įtvirtinome šią pirmą dieną….
Šviesių, sėkmingų švenčių….

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų