2018  Naujų Metų momentas

  / Šeštadienis, 30 gruodžio 2017 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos
Laimingų Naujųjų Metų!

(Iš N.G. Wolmer „Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2018“)

Prasidedant Naujiems metams, didelis planetų telkinys bus susitelkęs Ožiaragio ženkle, giliai po horizontu. Ožiaragio pradžioje bus Saturnas, Lilit, arba Juodasis Mėnulis, toliau Ožiaragyje – Venera, Saulė, Plutonas. Šis planetų telkinys formuotų didelę rimtį, susitelkimą, palankų foną sutikti Naujus metus namuose, jei ne viena smulkmena – tai, kad šiame telkinyje bus taip pat ir Lilit. Jos buvimas šiame telkinyje, deja, gali kelti niūrumą, liūdnas mintis, trauką į vienatvę arba konfliktus. Švenčiant šeimoje, giminėje – galimybę susipykti dėl kokių nors buitinių, praktinių dalykų. Vienatvėje nauji metai taip pat praeitų niūrokai.
Vis-gi, Naujų metų sutikimo metu Mėnulis bus aukštai virš horizonto Dvynių pabaigoje, kartu su Selena, arba Baltuoju mėnuliu. Tai suteiks Naujų Metų momentui skaidrumo, džiugumo, lengvumo, puikiai papildys Naujametinės nakties energijas jaunatviškumu. Tai bus 14 Mėnulio diena, viena palankiausių Mėnulio kalendoriuje. Joje – didžiulė optimizmo jėga, kuri praskaidrins susitelkusias Ožiaragyje niūrias energijas. Vertėtų orientuotis ne į niūrumą ar praeitį, bet į ateitį, į lengvą, džiugų, skaidrų bendravimą. Problemų narstymui pasakykite kategorišką – Ne!
Ko gero, geriau bus, jei naujus metus sutiksite ne siaurame giminų tarpe, bet ir kartu su artimiausiais draugais, ar jei išvyksite kur nors iš namų – į kultūrinį renginį, sodybą gamtoje ar pan… Labai tiks įvairūs džiugūs, judrūs žaidimai, viktorinos, loterijos, pramogos, įvairūs įdomūs pokalbiai, lengvos sporto formos. Tačiau pasirūpinkite, kad žaidėjai būtų apsaugoti nuo paslydimo, kritimo, lūžių – nereikėtų žaisti ant slidaus, nelygaus ar nestabilaus pagrindo.


Taip pat palanku formuoti tarptautinius ryšius, pokalbius su toli esančiais draugais, kolegomis, giminaičiais, stebėti tarptautinius kultūrinius renginius. Tai suteiks Naujų Metų sutikimui žavesio, sėkmės.
Vertėtų žinoti, jog sausio 1 dieną, nuo 15:48 val., prasidės 15 Mėnulio diena, kurios simbolis yra “Gyvatė”. Ji tęsis iki sausio 2 dienos 16:53 val. Tai žymiai prastesnė Mėnulio diena, susijusi su negatyviomis pilnaties energijomis. Beje, pilnaties maksimumas įvyks sausio 2 paros naktį, 04:24 val. Dėl to sausio 1 dienos popietę bei sausio 2 dieną ypač pravers santūrumas, atsargumas. Pilnaties maksimumas iškels į paviršių baimes, kompleksus. Pasistenkite, kad gražiai prasidėjusių Naujų metų vėliau neapsunkintumėte barniais ar per dideliu išgerto alkoholio kiekiu.

Šviesių, palaimintų mums visiems švenčių, klestėjimo 2018 metais!!!!
N. Gabija Wolmer

Į viršų